ЖК Orange Park
У ЖК Orange Park мешканці отримують не порожні «коробки» (або із чорновим ремонтом), які вимагають ще більшого втручання для усунення недоліків. Кожна квартира здається із преміальним оздобленням та комплектацією, що дозволяє мешканцям значно зекономити час та гроші під час ремонтних робіт та береже їх нерви. Свою квартиру мешканець отримує з лазерною стяжкою підлоги, яка вже готова для вкладання покриття, машинною штукатуркою стін, які вже готові до наклеювання шпалер або фарбування, двопрофільними п'ятикамерними вікнами та вхідними металевими дверми високої якості, шумоізоляційним покриттям на підлозі по всій квартирі, теплими підлогами у квартирах в преміальних секціях, двоконтурним італійським газовим котлом Ariston з можливістю дистанційного керування з вашого телефону, індивідуальним опаленням та радіаторами у кожній кімнаті, лічильниками газу, води та електроенергії.
Щоб перейти на сайт проекту Orange Park - перейдіть за посиланням:
Orange Park це
 • 12 будинків в експлуатації
  7 на стадії будівництва
 • Закрита територія і безпека
  Охорона та відеоспостереження 24/7
 • Двори як футбольне поле
  площею 4000 м2
 • Візочна у кожному під'їзді
 • Ліфти бізнес-класу
 • Клієнт сервіс і власний ЖЕК
 • Власний дитячий садочок на території
 • Озера, ліс 31 га
 • Гіпермаркет 24/7
АРХІТЕКТУРА
Житловий комплекс Orange Park - це втілення сучасного європейського стилю, що вирізняється серед всіх типових новобудов і виходить за межі звичної архітектури. Унікальність, лаконічність і приємна колірна гама створюють відчуття гармонії і комфорту, ексклюзивності, вишуканого смаку.
Ми планували розташування будинків так,
аби кожен двір в комплексі мав рекордну на ринку новобудов площу без автомобілів
- 4000 м2.
Двір із променадну з ігровими зонами, оточений унікальною архітектурою - забезпечує максимальний комфорт, тишу і безпеку нашим мешканцям.
ТЕХНОЛОГІЯ БУДІВНИЦТВА
У будівництві ЖК Orange Park ми використовуємо сучасну технологію
монолітно-каркасного будівництва.
Ми зводимо будинки на залізобетонній подушці, зануреної в землю на глибині до 2-х метрів.
Надаємо перевагу газобетону товщиною 200 мм з додатковим утепленням базальтовою плитою - екологічно чистим і протипожежним матеріалом.
Така комбінація матеріалів є найбільш практичною за сучасної монолітно-каркасної технології будівництва. Вона є найбезпечнішою для здоров'я і вважається кращою за показниками енергозбереження.
ВНУТРІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ
У ЖК Orange Park ми не обмежуємося лише унікальною концепцією комплексу.
На високому рівні забезпечуємо якість квартир, і не здаємо порожні коробки з чорновим ремонтом, які вимагають потім ще більшого втручання для усунення недоліків.
Кожну квартиру ми здаємо з преміальною обробкою і комплектацією, що забезпечує Вам значну економію часу, грошей на ремонт та нервів.
Щоб отримати детальну презентацію проєкту -
Щоб отримати детальну презентацію проєкту - залиште свій номер:
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності